MENU

ZKTeco Konya Bayi

Efe Güvenlik Sistemleri

ZKteco Güvenlik ve Zaman Kontrol Cihazları

ZKTECO CO., LTD. Öncü biyometrik tanıma tekniklerinde uzmanlaşmış ve akıllı giriş yönetimi, akıllı kimlik doğrulama ve akıllı ofis ürünleri ve çözümleri sunan, uluslararası üne sahip bir kuruluştur. ZKTeco, kamu hizmeti, kurumsal düzeyde ve kişisel kullanıcılara tüm müşterilerine hizmetler sunar.

ZKTeco'nun dünya çapında yaklaşık 3.800 çalışanı vardır, bunların arasında yaklaşık 1.100 Ar-Ge personeli ve 730 yabancı personel bulunmaktadır. İşletmenin Çin'de 14 yan kuruluşu ve 28 şubesi vardır. Buna ek olarak, Hong Kong, Makao, Tayvan ve deniz aşırı ülkelerde 40 yan kuruluşu bulunmaktadır (13 Mart 2023 itibariyle). ZKTeco, Avrupa, Hindistan, Dongguan, Xiamen ve Dalian'da çeşitli geliştirme, tasarım ve yenilik merkezlerine sahiptir. Şu anda, ZKTeco teknikleri ve akıllı terminaller en iyi 500 küresel üst işletme tarafından uygulanmıştır ve işi zaten 100'den fazla ülke ve bölgeyi kapsamaktadır.

Konya ZKteco Bayi

Kon Efe Güvenlik Olarak Geçiş Kontrol Ürünlerinde ZKteco Kalitesini Kullanmaktadır. ZKteco Ürünlerini Tedarik Eder ve Kullanılacak Bölgeye Uygulamalarını Yapar.